Pracownicy z Sri Lanki

Pracownicy z Sri Lanki

Zalety pracowników z Sri Lanki - dlaczego warto ich zatrudnić?

Jako międzynarodowa agencja rekrutacyjna z 13 letnim doświadczeniem, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników ze Sri Lanki, oferując kompleksowe usługi rekrutacyjne zarówno dla agencji zatrudnienia, jak i dla firm z branży produkcyjnej, magazynowej, przetwórczej, rolniczej, budowlanej, transportowej, włókienniczej i wielu innych, które dzięki pracownikom ze Sri Lanki uzupełniają braki kadrowe, tym samym zyskują wyższą produktywność i ciągłość pracy przedsiębiorstwa.

Sri Lanka oprócz cenionej na całym świecie herbaty cejlońskiej, jest także zagłębiem pracowników, którzy chętnie przylatują do pracy w Polsce oraz są cenieni przez polskich przedsiębiorców.

Pracownicy ze Sri Lanki w Polsce - lojalność, zaangażowanie i szacunek do pracy

Lojalni, sumienni, stabilni, zaangażowani i wykwalifikowani pracownicy to marzenie każdego pracodawcy. Takimi cechami wyróżniają się pracownicy ze Sri Lanki – dlatego warto zatrudnić ich zarówno w przemyśle produkcyjnym, magazynowym, budownictwie, rolnictwie oraz w wielu innych sektorach gospodarki. Dla naszych klientów możemy zająć się wszelkimi formalnościami związanymi z legalizacją ich pobytu w Polsce.

Pracownicy ze Sri Lanki – korzyści dla pracodawców

Wprowadzenie do zespołu pracowników ze Sri Lanki może przynieść wiele korzyści, które warto wziąć pod uwagę:

 • odpowiedzialność i zaangażowanie – pracownicy ze Sri Lanki są znani z silnego poczucia odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę, są gotowi wkładać wysiłek w osiąganie celów firmy, co może przyczynić się do poprawy wyników i efektywności;
 • wysoka jakość pracy – poważne podejście do obowiązków, dokładność i staranność to cechy, które są często przypisywane pracownikom ze Sri Lanki, wysoka jakość pracy może przełożyć się na zadowolenie klientów i partnerów biznesowych;
 • znacznie zmniejszona rotacja pracowników – Polska dla pracowników ze Sri Lanki jest krajem docelowym, a nie tylko tranzytowym, co zapewnia pracodawcom większe bezpieczeństwo oraz możliwość zawierania długotrwałej współpracy;
 • niższe wymagania finansowe – pracownicy ze Sri Lanki bez problemu podejmują się pracy fizycznej za wynagrodzenie, które jest nieatrakcyjne dla Polaków czy nawet dla Ukraińców. Jest to korzystne dla pracodawcy z punktu ekonomicznego oraz dodatkowo zwiększa wartość pracowników na polskim rynku pracy;
 • wielokulturowość i różnorodność – pracownicy ze Sri Lanki przynoszą ze sobą swoje doświadczenia, perspektywy kulturowe i umiejętności, to może stanowić cenny wkład w tworzenie zróżnicowanego i kreatywnego zespołu, co z kolei może sprzyjać innowacyjności i rozwojowi firmy;
 • wszechstronne umiejętności – wielu pracowników ze Sri Lanki posiada wszechstronne umiejętności, które pozwalają im łatwo przystosować się do różnorodnych zadań, to oznacza, że mogą być elastyczni w pracy i skutecznie radzić sobie z dynamicznymi zmianami w wymaganiach projektów;
 • umiejętności językowe – pracownicy ze Sri Lanki często posługują się językiem angielskim na dobrym poziomie, co ułatwia komunikację w międzynarodowym środowisku biznesowym, dzięki temu mogą efektywnie współpracować z kolegami z różnych krajów i skutecznie komunikować się z pracodawcą;
 • wzmacnianie reputacji firmy – działania ukierunkowane na zatrudnienie pracowników z różnych krajów, w tym ze Sri Lanki, mogą przyczynić się do poprawy reputacji firmy jako otwartej na różnorodność i nowe perspektywy.

Rekrutacja pracowników ze Sri Lanki

Sri Lanka jest zagłębiem pracowników produkcyjnych, magazynowych oraz specjalistów. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz sektorów, w tym sektor produkcyjny, magazynowy, usługowy, rolniczy, hotelarstwo, gastronomię, branżę budowlaną czy branżę beauty. 

Na Sri Lance rekrutujemy pracowników:

 • produkcyjnych 
 • magazynowych
 • fizycznych
 • masażystki 
 • szwaczki
 • kierowców C+E
 • sezonowych i całorocznych do rolnictwa
 • specjalistów i pomocników budowlanych
 • spawaczy
 • monterów
 • elektryków
 • i innych, zapraszamy do kontaktu, a znajdziemy idealnego kandydata dla Ciebie.

Więcej o pracownikach ze Sri Lanki

Sri Lanka od kilku lat zmaga się z poważnymi problemami gospodarczymi i politycznymi, przez co ma problemy z zatrudnieniem oraz zapewnieniem odpowiedniej ilości żywności czy leków dla ludności. Dlatego też pracownicy ze Sri Lanki chętnie przyjeżdżają do pracy w Polsce, nie mając wygórowanych oczekiwań finansowych.

Do tego charakteryzują się wysoką kulturą pracy opartą na profesjonalizmie i perfekcjonizmie. Robotnicy ze Sri Lanki są pracowici, lojalni i solidni. Te cechy w dużym stopniu wypływają z kultury wschodnich państw. Dzięki pozytywnemu nastawieniu do życia i pracy, odnajdują się w obcym dla nich kraju. Zawsze są grzeczni i pełni szacunku do pracodawcy, nie pozwalają sobie nawet na spóźnienie do pracy. 

Przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych, dlatego też bardzo chętnie chcą pracować więcej niż standardowe 40 godzin w tygodniu i szybko utożsamiają się z pracodawcą. Azjaci nie obawiają się monotonności i nie mają wewnętrznej potrzeby zmieniania miejsca pracy. Plusem dla pracodawcy jest również to, że pracownicy ze Sri Lanki nie będą przerywali pracy w celu odwiedziny rodziny, częściej niż raz w roku. Nie będą sprzeciwiali się nadgodzinom, czy pracą w weekendy. Ich zaangażowanie przerasta najśmielsze oczekiwania pracodawców.

Jak zatrudnić pracowników ze Sri Lanki?

Zatrudnienie pracownika ze Sri Lanki wiąże się z koniecznością spełnienia wielu przepisów prawnych i procedur biurokratycznych, w tym uzyskania zezwolenia na pracę oraz wizy.

Zatrudnienie pracowników ze Sri Lanki w Polsce wymaga przestrzegania obowiązujących przepisów imigracyjnych i prawa pracy oraz uwzględnienia kulturowych różnic oraz potrzeb pracowników z Azji. Właściwie przeprowadzona rekrutacja, wdrożenie procesów integracyjnych oraz dbałość o zrozumienie i poszanowanie różnic kulturowych może przynieść korzyści zarówno pracownikom, jak i firmie. W celu przeprowadzenia rekrutacji pracowników z odległych kulturowo i geograficznie miejsc, jakimi są kraje azjatyckie, warto skorzystać z mającej w tym doświadczenie agencji rekrutacyjnej.

Pomoc agencji rekrutacyjnej

Współpraca z agencją rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników ze Sri Lanki może znacząco ułatwić pracodawcom załatwienie wszystkich formalności oraz stworzenie odpowiednich warunków pracy dla pracowników ze Sri Lanki. 

Taka współpraca może także przyczynić się do obniżenia kosztów związanych z procesem rekrutacji i zatrudnienia oraz przyspieszyć proces znalezienia odpowiednich pracowników.

W PakoJobs pomagamy firmom przejść przez ten proces, kładąc nacisk na skuteczną i zgodną z prawem rekrutację. Do naszych zadań należy m.in. wybór odpowiedniego kandydata i pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów, uprawniających do pracy w Polsce. Współpracujemy z odpowiednimi urzędami i instytucjami, aby upewnić się, że cały proces jest przeprowadzany zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Polskie firmy chętnie korzystają ze współpracy z PakoJobs w celu pozyskania pracowników ze Sri Lanki. Jest to spora korzyść dla pracodawcy, ponieważ zajmujemy się wszelkimi formalnościami, a jednocześnie ograniczamy koszty administracyjne. 

Podsumowanie

Pracowników ze Sri Lanki wyróżnia nie tylko pracowitość i zaangażowanie, ale także bogactwo kulturowe, umiejętność współpracy oraz elastyczność w działaniu. Zatrudnienie pracowników ze Sri Lanki może przynieść firmom wiele korzyści, takich jak dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry o specjalistycznych umiejętnościach, różnorodność kulturową i językową, innowacyjność oraz zdolność do pracy w zmiennym środowisku biznesowym. Sri Lanka to nie tylko siła robocza, ale również cenny kapitał kulturowy i intelektualny, który może znacząco wzbogacić każdą organizację.

Jako międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy specjalizujemy się w rekrutacji pracowników ze Sri Lanki, którzy wykazują się wysokim poziomem profesjonalizmu i dążeniem do perfekcji w swojej pracy. Są znani z pracowitości, lojalności i solidności.

 

<- Pracownicy z Kazachstanu                                                                                                                                           Pracowny z Azji ->

Ustalmy szczegóły współpracy

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

+48 666 400 310

Skontaktuj się z nami

Dlaczego Pako HR?

Na rynku działamy od 2011 roku, poniżej Grupa Pako w liczbach

150000

Pracowników, którzy zostali zatrudnieni u naszych partnerów

800

Przedsiębiorstw, które z nami współpracują

12

Lat doświadczenia w branży HR

Zaufali nam

Poznaj organizacje, które nam zaufały.

PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 1
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 2
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 5
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 11
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 6
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 7
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 8
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 9
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 10
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 11
PakoJobs - Agencja rekrutacyjna

Dowiedz się więcej o naszej grupie

zobacz stronę o nas