Pracownicy z Azji

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników z Azji. Pracownicy z Azji charakteryzują się wysoką kulturą pracy opartą na profesjonalizmie i perfekcjonizmie. Pracownicy z Azji są pracowici, lojalni i solidni.

Zatrudnianie pracowników z Azji - zalety

Inwestowanie w pracowników z Azji może być korzystne ze względu na niższe koszty zatrudnienia w porównaniu z krajami zachodnimi. Pracownicy z Azji charakteryzują się wysoką kulturą pracy opartą na profesjonalizmie i perfekcjonizmie, co może być atrakcyjne dla przedsiębiorców poszukujących solidnych i rzetelnych pracowników.

Inwestowanie w pracowników z Azji może również przynieść korzyści w postaci wzrostu wydajności i efektywności pracy. Pracownicy z Azji są często bardzo pracowici, lojalni i solidni, co może przyczynić się do poprawy jakości i szybkości wykonywanych przez nich zadań.

Rekrutacja pracowników z Azji - formalności

Inwestowanie w pracowników z Azji wiąże się jednak z koniecznością spełnienia szeregu wymagań prawnych i formalności, takich jak uzyskanie wizy czy załatwienie kwestii związanych z ubezpieczeniem i zasiłkami. Należy również brać pod uwagę ewentualne trudności związane z różnicami kulturowymi i językowymi, które mogą pojawić się podczas zatrudniania pracowników z Azji.

Pomimo tych wyzwań, inwestowanie w pracowników z Azji może być opłacalne ze względu na niższe koszty zatrudnienia, wysoką kulturę pracy, wzrost wydajności i efektywności pracy oraz możliwość wprowadzenia nowych pomysłów i technologii do firmy. Pracodawcy, którzy decydują się na taki krok, powinni jednak pamiętać o konieczności spełnienia wymagań prawnych i uwzględnienia różnic kulturowych i językowych.

Współpraca z agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w rekrutacji pracowników z Azji może być pomocna w załatwieniu wszystkich formalności i zapewnieniu odpowiednich warunków pracy dla pracowników z Azji.

Pracownicy z Azji – korzyści płynące z ich zatrudnienia

Pracownicy z Azji, rekrutowani przez PakoJobs mają wiele, pozytywnych cech, które wyróżniają ich na rynku pracy. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich: 

• duże zaangażowanie w powierzone obowiązki, 
• zdyscyplinowanie, odpowiedzialność i systematyczność,
• umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków pracy,
• szacunek dla przełożonych, innych pracowników,
• bardzo dobra komunikacja, utrzymywanie dobrych relacji z innymi pracownikami,
• wytrwałość, zdeterminowanie,
• dążenie do wyznaczonych celów,
• duże umiejętności techniczne,
• duża motywacja do nauki nowych rzeczy.

Rekrutacja pracowników z Azji

Jako PakoJobs od 2011 roku specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Azji. Zdecydowaliśmy się na ten kierunek z kilku powodów. Przede wszystkim pracownicy z Azji są cenieni za niezwykłą etykę pracy oraz determinację. Uważamy, że ich zaangażowanie, a także techniczne umiejętności są w stanie przynieść wiele korzyści dla firmy, działających zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Specjaliści z Azji doskonale sprawdzają się m.in. na stanowiskach produkcyjnych, magazynowych, w branży gastronomicznej, hotelarskiej, budowlanej, rolniczej, spawalniczej, transportowej i IT. Doskonale potwierdzają to dane z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej gdzie dowiadujemy się, że w 2021 roku wydano ponad 110 tysięcy pozwoleń na pracę dla pracowników z Azji. Jest to wzrost o około 80% w porównaniu do roku poprzedniego. Dowodzi to, że z roku na rok polscy pracodawcy coraz częściej sięgają po pomoc cudzoziemców, aby uzupełnić braki kadrowe i zapewnić ciągłość pracy

Nasza firma z sukcesem pomaga przedsiębiorcom, którzy szukają specjalistów w konkretnych dziedzinach. Dysponujemy rozbudowaną bazą kandydatów oraz ściśle współpracujemy z agencjami w Azji, co pozwala nam szybko i skutecznie dobierać najlepszych kandydatów do potrzeb naszych klientów.

Więcej o pracownikach z Azji

Azjaci wyróżniają się nie tylko wysoką etyką pracy, ale również zdolnością do szybkiego uczenia się i adaptacji do nowych warunków pracy. Dzięki zakorzenionej tradycji i kulturze są również precyzyjni, wykonując powierzone im obowiązki z dużą dokładnością. Co więcej, wielu z nich ma także interdyscyplinarne umiejętności i spore doświadczenie w pracy, zdobyte w krajach zachodnich, w których gospodarka bardzo szybko się rozwija, co stanowi cenny atut dla europejskich firm.

Jak zatrudniać pracowników z Azji?

Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Azji, dostarczając specjalistów dopasowanych do potrzeb konkretnej firmy i branży. Dzięki naszym usługom przedsiębiorcy mogą skupić się na swojej głównej działalności, unikając skomplikowanego procesu rekrutacji, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Zdobyte na przestrzeni tych lat doświadczenie sprawia, że możemy zagwarantować, że rekrutujemy tylko sprawdzone osoby. Dbamy o to, by cały proces zatrudnienia był zgodny z prawem polskim i międzynarodowym.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

<- Pracownicy z Kazachstanu                                                                                                                      Pracowny z Nepalu ->

 

tagi: pracownicy z Azji, pracownicy ze Wschodu, pracownicy tymczasowi z Azji

Ustalmy szczegóły współpracy

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

+48 666 400 310

Skontaktuj się z nami

Dlaczego Pako HR?

Na rynku działamy od 2011 roku, poniżej Grupa Pako w liczbach

150000

Pracowników, którzy zostali zatrudnieni u naszych partnerów

800

Przedsiębiorstw, które z nami współpracują

12

Lat doświadczenia w branży HR

Zaufali nam

Poznaj organizacje, które nam zaufały.

PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 1
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 2
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 5
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 11
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 6
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 7
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 8
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 9
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 10
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 11
PakoJobs - Agencja rekrutacyjna

Dowiedz się więcej o naszej grupie

zobacz stronę o nas