Współpraca

Współpraca

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę współpracy naszej agencji rekrutacyjnej. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Azji, oferując szeroki zakres usług związanych z zatrudnieniem pracowników z tego regionu.

Nasza agencja rekrutacyjna jest zarządzana przez doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy.

Wierzymy, że współpraca z naszą agencją pozwoli Państwu na skuteczne pozyskanie wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników z Azji oraz zminimalizuje koszty związane z rekrutacją. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi pomogą Państwu w rozwoju i sukcesie Państwa firmy.

Współpraca z agencjami pracy i przedsiębiorcami

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rekrutacji pracowników z Azji, mając na koncie ponad 12-letnie doświadczenie oraz tysiące pozyskanych pracowników rocznie dla przedsiębiorstw z różnych branż.

W ramach naszej oferty nawiążemy współpracę z agencjami pracy, zajmującymi się leasingiem pracowniczym (outsourcingiem). Jeśli poszukujesz kompetentnych specjalistów z Azji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza obszerna baza danych zawiera profile pracowników o różnych kwalifikacjach, gotowych do podjęcia pracy na różnych stanowiskach.

Z chęcią nawiążemy również współpracę z agencjami, przedsiębiorcami, którzy chcieliby polecać nasze usługi swoim partnerom, klientom szukającym pracowników z Azji, oferujemy atrakcyjne warunki współpracy.

Pracownicy z Azji - dlaczego warto?

Profesjonalizm i zaangażowanie - pracownicy z Azji są znani z wysokiej etyki pracy, zaangażowania i dbałości o szczegóły.
Szeroki wachlarz umiejętności - Azja to kontynent o wielkiej różnorodności kulturowej i edukacyjnej, co przekłada się na szeroki zakres dostępnych umiejętności i specjalizacji
Koszty zatrudnienia - rekrutacja pracowników z Azji może być bardziej opłacalna w porównaniu z lokalnym rynkiem pracy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.


Zachęcamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług.

Ustalmy szczegóły współpracy

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

+48 666 102 785

Skontaktuj się z nami

Dlaczego Pako HR?

Na rynku działamy od 2011 roku, poniżej Grupa Pako w liczbach

150000

Pracowników, którzy zostali zatrudnieni u naszych partnerów

800

Przedsiębiorstw, które z nami współpracują

12

Lat doświadczenia w branży HR

Zaufali nam

Poznaj organizacje, które nam zaufały.

PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 1
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 2
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 5
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 11
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 6
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 7
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 8
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 9
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 10
PakoHR - Pracownicy z Azji - Partner 11
PakoJobs - Agencja rekrutacyjna

Dowiedz się więcej o naszej grupie

zobacz stronę o nas